Почему выгодно быть диллером компании Виконда

Консультанты

Бурлаченко Марина (программа Виконда-Аудит)
            (067) 522-51-91


 

Вход для партнера


Забыли пароль?

Подписаться на новости
компании Виконда:

 

Пакет документов 

 
Новости
Акція від компанії Axor «Подорожуй з AXOR!»

24.07.2017

 

 

Шановні партнери!

Чудова акційна пропозиція від нашого постачальника фурнітури Axor— безпрограшна акція для віконних дилерів, що працюють з фурнітурою AXOR. Цього року AXOR надасть призи всім учасникам акції. Ніхто не залишиться без призів і подарунків! Бюджет подарунків - на суму не менше 1 000 000 гривень. А кращі продавці за підсумками Акції будуть запрошені на феєричну шоу-програму від AXOR і зможуть взяти участь в розіграші поїздки в столицю світового прогресу і будівництва - Дубай, туристичної путівки у кращий СПА-готель України Verholy, а також такої необхідної техніки для бізнесу як Apple. Але на цьому сюрпризи від AXOR не закінчуються: серед кращих дилерів за підсумками літнього періоду буде розіграно подорож на плотах мальовничими місцями України - Заліщики.

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ:

Період проведення Акції: 01.06.17 - 30.11.17
Підведення підсумків: 16 грудня 2017 р.
Територія проведення Акції: Україна, крім Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.

Участники акції: всі дилери, що працюють з фурнітурою AXOR.
Партнери: всі виробники СПК, що працюють з компанією AXOR INDUSTRY.

1) В Акції беруть участь всі дилери, що працюють з фурнітурою AXOR Komfort Line K-3, Smart Line S + і дверними замками Door Line DL.
2) Дилери, які бажають взяти участь в Акції, реєструються на сайті www.axorindustry.ua

 Реєстраційна форма:
• Логін - електрона адреса для входу в особистий кабінет
• Пароль для входу в особистий кабінет
• ПІБ дилера, який бере участь в Акції
• Контактний телефон
• Місто, в якому працює дилер
• Найменування підприємства-виробника СПК, з яким працює дилер.
• Додаткова інформація (якщо необхідно).

3) Період реєстрації: з 06.07.17 і протягом всієї Акції.
4) Результати продажів зараховуються за повний акційний місяць з дати реєстрації дилера в Акції.
5) Для того щоб в подальшому зайти на сайт в свій особистий кабінет дилер вводить свій логін (електронну адресу) і пароль.
6) Увага! Реєстрація є обов'язковою умовою для участі в Акції та нарахування балів axor.
7) Для вже зареєстрованих раніше користувачів у 2015 і 2016 роках, нова реєстрація не потрібна, доступ до особистого кабінету буде відкритий з 01.07.17.
8) Зареєстровані раніше користувачі, у яких змінилася електронна адреса (Логін для входу в особистий кабінет) чи змінився/доповнився виробник СПК, повинні внести зміни. Доступ до особистого кабінету буде відкритий з 06.07.17.
9) Для подальшої роботи з нарахуванням балів в AXOR-SHOP і для вибору призів дилерами, компанія-виробник надає компанії AXOR INDUSTRY в кінці кожного місяця список учасників Акції, в якому вказано: кількість куплених стулок з фурнітурою AXOR Komfort Line K-3, Smart Line S + і кількість дверних замків Door Line DL.
10) Всім учасникам акції, зареєстрованим у 2015, 2016 роках і з 06.07.17 по 30.07.17, дані за червень місяць 2017 року ( 01.06.17 по 30.06.17) будуть зараховані в повному обсязі.

ПРИЗОВИЙ ФОНД:

КРОК 1: приз для учасника Акції із сувенірного магазину AXOR-SHOP
Кожен дилер, який бере участь в Акції, незалежно від того, чи став він Переможцем Акції чи ні, може вибрати для себе гарантований подарунок з переліку сувенірної продукції AXOR.

• Для цього потрібно накопичити бали:
- 1 комплект фурнітури AXOR Komfort Line K-3 = 1 бал axor

- 1 комплект фурнітури AXOR Smart Line S + = 2 бали axor

- 1 дверний замок AXOR Door Line DL = 2 бали axor

- 1 комплект First Tilt System = 4 бали axor

Кожен участник Акції може отримати додаткові 50 балів axor. Для цього необхідно буди підписаними на офіційну сторінку AXOR INDUSTRY в Facebook та розмістити на своїй сторінці  публікацією (новину) про Акцію «Подорожуй з  AXOR!» (натиснувши «Поділитися»). Публікація повинна бути відкрита для загального просмотру.

• Бали axor за попередній місяць, нараховуються до 15 числа місяця, наступного за звітним.
• Кожен дилер може подивитися загальну кількість своїх балів axor, зароблених протягом Акції, на сайті http://axorindustry.ua в своєму особистому кабінеті.
• Для того щоб зайти в особистий кабінет потрібно ввести свій логін (електронна адреса) і пароль, за яким кожен дилер був зареєстрований.
• Накопичені бали необхідно витратити до 31.12.17.
• Замовлення на сувенірну продукцію AXOR-SHOP можна оформити в будь-який період проведення Акції.
• Замовлення обробляються з 1 по 10 число місяця, наступного за звітним.
• При наявності обраних призів на складі вони відправляються дилеру за допомогою служби «Нова пошта» до 30 числа місяця, наступного за звітним, на відділення, вказане дилером.
• Накопичені бали обмінюються на призи із зазначеного списку.

КРОК 2: приз «Переможці літнього сезону»
За підсумками трьох літніх місяців (з 01.06.17 по 31.08.17) серед дилерів, які накопичили щонайменше 1500 axor, буде вибрано 40 кращих учасників, які заробили найбільшу кількість балів axor. Переможці літнього періоду Акції будуть запрошені в захоплюючу подорож на плотах мальовничими місцями України - Заліщики. Вартість участі в даній поїздці -1500 axor.

КРОК 3: приз «Регіональний переможець»
За підсумками Акції визначаються 4 переможці в регіонах, що продали максимальну кількість фурнітури AXOR в своєму регіоні за період Акції.
Переможці запрошуються на урочистий розіграш з концертно-розважальною програмою, який відбудеться 16 грудня 2017 року, де їм будуть вручені призи (Електролобзик Makita).

КРОК 4: приз «100 призерів»
За підсумками Акції визначаються 100 призерів серед дилерів, які продали найбільшу кількість фурнітури AXOR за період Акції.
Переможці запрошуються на урочистий розіграш з концертно-розважальною програмою, який відбудеться 16 грудня 2017 року. Кожному запрошеному будуть вручені призи від AXOR.

КРОК 5: приз «4 кращих дилери по лінійках продукції»
За підсумками Акції визначаються 4 кращих дилери, що продали максимальну кількість продукції AXOR наступних найменувань:
-найбільша кількість проданої фурнітури AXOR Komfort Line K-3
-найбільша кількість проданої фурнітури AXOR Smart Line S +
-найбільша кількість проданих замків AXOR Door Line DL
-найбільша кількість проданих комплект AXOR First Tilt System
Переможці запрошуються на урочистий розіграш з концертно-розважальною програмою, який відбудеться 16 грудня 2017 року, де їм будуть вручені цінні призи від AXOR (Перфоратор Makita).


Переможці Акції
За підсумками Акції буде визначено 5 переможців, шляхом проведення лотереї серед 100 дилерів, які продали найбільшу кількість фурнітури AXOR за період Акції, і запрошених на урочистий розіграш Акції з концертно-розважальною програмою 16 грудня 2017 року.

V місце - мобільний телефон Apple IPhone
IV місце - планшет Apple IPad
III місце - вікенд в СПА-готелі Verholy на двох
II місце - ноутбук Apple MacBook
I місце і головний приз Акції - туристична подорож в Дубаї на двох

Бажаємо усім успіхів!
 

 
«Віконда» - спонсор «Чудернацьких перегонів»

12.06.2017

Учора відбулися щорічні  дитячі змагання "Чудернацькі перегони", на яких компанія "Віконда" виступила споносором заходу.

У м. Кривий Ріг зібралося близько 300 учасників та понад 1000 глядачів. Діти змагалися на швидкість та ловкість. Усі отримали яскраві враження та драйвові емоціі. Під час заходу представники компанії «Віконда»  дарували сувеніри у вигляді брендованих кепок, повітряних кульок та значків із написом "Я люблю Віконду".
Було багато цікавих конкурсів, діти не тільки приймали участь у перегонах, але й малювали на вікнах, а тим часом їх батьки консультувалися щодо теплозбереження та заміни вікон.

 Ми дуже раді бути споносорами таких заходів, які дарують гарний настрій та веселі враження!


  

   


 

 
Шеф-монтаж -встановлення за правилами!

24.05.2017

Нещодавно відбувся майстер клас з монтажу розсувних конструкцій для партнера "Віконда" О. Гуржія (м. Кривий Ріг). Шеф-монтаж проводив провідний фахівець навчального центру "ВікондаSchool" Таранович Олексій.

Розсувні системи -це сучасна пропозиція, яка все більше користується попитом серед клієнтів, і саме від грамотного монтажу залежить працездатність, функціональність та довговічність конструкцій. Саме тому фахівці "Віконда" турбуються про обізнаність та майстерність своіх партнерів.

Шеф-монтаж -це прикольний формат навчання задля отримання навичок та знань з монтажних та вимірювальних  робіт, який наживо демонструє усіляки нюанси та базові складові грамотних монтажів.
Ми раді, що наші партнери стають ще більш професійними в технічних та практичних областях віконного діла, та отримують нові знання, розширюючи асортимент своіх кваліфікованих послуг для клієнтів.

Живі майстер класи -це можливість задати питання фахівцю та побачити увесь  процес на власні очі "тут і зараз".

Звертаючись або працюючи з ТМ "Віконда",  Ви і як клієнт і як партнер, завжди можете розраховувати на підтримку.

 

 
Вітаємо усіх із 13-річчям компанії "Віконда"!

18.05.2017

Шановні друзі та колеги!

Вітаємо усіх із 13-річчям компанії "Віконда"!

Нам  приємно відзначити, що з кожним роком ми здобуваємо безцінний досвід роботи та досягаємо високих результатів разом із вами.
Наш дружний і згуртований колектив понад 13 років успішно та плідно працює заради втілення прагнень та інновацій. Ми маємо визнати, що досягаємо нових цілей завдяки нашим партнерам, клієнтам та співробітникам!
Дякуємо за ваш вибір та відданість спільній справі!
Бажаємо усім успіхів та процвітання!

 Загадкова історія святкових замовлень:
 
З приводу 13-річчя компанії "Віконда" серед усіх партнерів компаніі "Віконда", які зробили замовлення  впродовж 18 та 19 травня, буде визначено 13 переможців. Переможці отримають додатково 1% знижки на усі замовлення до кінця місяця.
Усі переможці будуть визначені за алгоритмом випадкового розіграшу random.org.
Встигніть зробити замовлення та отримати додаткову знижку.
Святкуйте разом з нами, створюючи свою історію продажів за допомогою загадкових замовлень від 18 травня.
 

 
С днем победы!

05.05.2017

Поздравляем с Днем Победы - 9 мая!

В этом году мы празднуем 72 годовщину победы в Великой Отечественной Войне.
Мы поздравляем всех жителей страны, и сердечно благодарим наших защитников и ветеранов войны.
Желаем всем поколениям крепкого казачьего здоровья, долгих лет жизни, и конечно, мира и спокойствия.
Мы безгранично благодарны  героям всех времен, которые боролись и продолжают борьбу за нашу независимость!

 

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 10 - 18 из 424
 

Новости

 
             
 

2007-2011 © ООО «Виконда»

         
Яндекс.Метрика

Внимание! Полное или частичное использование материалов сайта разрешается только с активной ссылкой на www.dileram.com