Почему выгодно быть диллером компании Виконда

Вход для партнера


Забыли пароль?

Подписаться на новости
компании Виконда:

 

Пакет документов 

 
Архив новостей
Новий набір на курси майстрів з монтажу

21.01.2020

 

 

 Друзі, з 04.02.2020 стартує додатково курс по виміру та монтажу (місця ще є, на 28.01.2020 група набрана).
Дати проведення: з 04.02.20 по 06.02.20 – три дні (також є можливість замовити  додатковий день   для   практики на об'єктах – 07.02.2020 р.,  за бажанням клієнта).

Місце проведення: м Кривий Ріг, вул.Ольховська, 2 «о», фабрика вікон «Віконда».
Початок: 04.02.20 з 10:00 до 17:30.

Трохи про курс в цифрах:
- За 1,5 року 189 учасників  пройшли цей курс;
- 94% учасника поставили максимальний бал за зміст, проведення та організацію курсу;
- З початку курса ми внесли 37 поліпшень, враховуючи ваші побажання та зворотній зв'язок.

Що чекає Вас на курсі?

∙ Навчання в місці (фабрика вікон «Віконда»), де навіть стіни допомагають швидкому та практичному  вивченню матеріалу;
∙ Навчання у майстра своєї справи. Вам стануть доступні знання, які отримані протягом багаторічної практичної діяльності, починаючи від стандартів до Premium замовлень різного рівня складності;
∙ Тільки необхідні знання та практики:
Схема монтажного шва. Кріпильні елементи (види, розташування, вимоги). Будова металопластикових конструкцій. Технології виміру: стандарт / нестандарт.  Послідовність проведення монтажних робіт. Регулювання. Рекламації / шляхи вирішення. Вікна, двері, розсувки.

Також, отримаєте особистий  Сертифікат успішно пройденого курсу від  провідного виробника металопластикових конструкцій в Україні.

Формат навчання:
- теорія, практика і ще раз практика на отворах-тренажерах та  «живих» об'єктах.

На цьому  курсі Ви отримуєте ті  знання та  практику, впроваджуючи яку,  маєте прибуток. 
Перетворіть  свої заміри та монтажі в генератор прибутку!

Запрошуємо на навчання!

Відправляйте заявки  до 30.01.2020 р. на пошту Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script , 0675435939 Алла Янюк.
PS: максимальна кількість групи – 11  учасників. Встигніть зареєструватися!

 


 
Як отримати взірець Smart-Slide на 35% дешевше?

  
  

08.10.2019Виставка Windo L'viv вже пройшла, але її відлуння ще дається взнаки. І саме про це ми б хотіли поговорити!

На виставці ми представили демонстраційний зразок розсувної системи Smart-Slide — і він викликав неабиякий інтерес (це — якщо давати  визначення максимально стримано).  Ця система:

•    Дає змогу оптимізувати корисний простір всередині приміщень за рахунок паралельного руху стулки.
•    Забезпечує ефективне енергозбереження (коефіцієнт опору теплопередачі — 0,77 м² К/Вт).
•    Гарантує комфорт у використанні: стулка легко рухається та блокується у потрібному положенні.

До переваг розсувної системи Smart-Slide також варто додати високу якість ущільнення по всьому периметру, стулку, що закривається сама, а також майже необмежений дизайнерський потенціал. Конструкції на базі Smart-Slide можуть бути виготовлені в різних відтінках, а їх продумана геометрія забезпечує гармонійне поєднання з будь-якими інтер’єрними рішеннями.

З моменту появи на ринку в 2018 році система Smart-Slide користується неабияким попитом — і інтерес до неї на Windo L'viv підтвердив перспективність системи на ринку України. Але система Smart-Slide — це продукт преміум-класу, який майже неможливо ефективно презентувати потенційному замовнику без наочної демонстрації її переваг. І саме щоб полегшити вам рішення цієї задачі, ми пропонуємо придбати виставкові зразки на спеціальних умовах:

Протягом двох тижнів партнери компанії мають унікальну змогу замовити демонстраційний зразок розсувної системи Smart-Slide на дуже вигідних умовах:

1.    Замовлення за спеціальною ціною.
2.    Компенсація вартості профілю протягом року за умови продажів розсувних систем*

*Після замовлення зразка протягом 12 місяців за кожну продану розсувну систему вам повертатиметься 10% від ціни профілю з якого зроблений зразок. Якщо ж протягом року ви зможете реалізувати 11 або більше розсувних систем, то ви повністю компенсуєте вартість профілю.

Увага! Ця пропозиція є обмеженою:

•    На всю Україну ми виготовимо лише 10 зразків на особливих умовах.
•    Термін дії пропозиції — до 21 жовтня 2019 року (і більше таких пропозицій не буде).

Ми радимо замовляти зразок стандартного розміру 2500х2100 мм, але за потреби можемо виготовити розсувну конструкцію під ваші потреби. Можливе виготовлення як білої конструкції, так і декорованого варіанту «антрацит в масі».

Прорахунок вартості (для стандартних габаритів 2500х2100 мм):

Білий колір
•    Звичайна ціна в закупці: 37 090 грн.
•    Спеціальна ціна: 24 000 грн**
•    Сума компенсації після продажу кожного екземпляру розсувної системи: 1 200 грн
•    Сума при виборі сплати у розстрочку – 8 000 грн. щомісячно

Колір «Антрацит» в масі
•    Звичайна ціна в закупці: 42 998 грн.
•    Спеціальна ціна: 28 000 грн**
•    Сума компенсації після продажу кожного екземпляру розсувної системи: 1 550 грн
•    Сума при виборі сплати у розстрочку – 9 334 грн. щомісячно

** Таку вигідну ціну було сформовано в результаті перемовин з виробниками, адже вони також зацікавлені у максимально якісній презентації продукції.

Ви можете придбати конструкцію одразу, або ж замовити її у розстрочку. У другому випадку вся сума розбивається на 3 рівні платежі, останній з яких треба буде внести не пізніше ніж 27.12.2019р.

Замовляйте демонстраційний зразок розсувної системи Smart-Slide прямо зараз — і отримуйте конкурентну перевагу. Пропонуйте клієнтам те, про що ваші конкуренти ще кілька років зможуть лише розповідати. Кожен замовлений зразок — це інвестиція у ваш бізнес та основа замовлень у максимально розширеній комплектацій принаймні на кілька найближчих років.

 

 

Виникли питання?
Звертайтесь до менеджеру з розвитку:
Голуб Сергій
Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
+38 (067) 543 70 20
+38 (096) 289 91 31


Зверніть увагу!
Якщо ви бажаєте максимально ефективно презентувати цей продукт для вигідного представлення замовникам всіх переваг та збільшення обсягів продажів,  ви та ваші менеджери можуть пройти навчальний курс, присвячений розсувним системам. Для цього достатню написати листа керівнику Навчального Центру Алі Янюк на електронну пошту Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script , вказавши:
•    Пароль «Розсувна система».
•    ФОП
•    Телефон для зворотного зв’язку

 
ClimaGuard Solar

  
  

14.08.2019


Друже, маємо для тебе дві новини — як водиться, одну – так собі, а іншу – гарну. Почнемо, напевно, з першої:

Нажаль, ціни на плівку, що використовується для тонування склопакетів, зросли. То ж вартість конструкцій, у яких використовуються склопакети, тоновані полімерною плівкою з декоративними та сонцезахисними властивостями, підвищиться. Наскільки дорожчою буде конструкція — залежить від її габаритів та комплектації, але про підвищення ціни ми маємо попередити.

Тепер — до гарних новин:

Ми можемо запропонувати рішення, яке зробить здорожчання плівки неактуальним. Таким рішенням є тоноване в масі мультифункціональне скло ClimaGuard Solar Colours від компанії Guardian.

 

Тоноване в масі скло ClimaGuard Solar: фінансова вигода


Один з найвідоміших продуктів компанії Guardian — мультифункціональні скло ClimaGuard Solar. За рахунок тонкого багатошарового напилення іонів срібла таке скло в холодну пору року працює як енергозберігаюче, не випускаючи тепло з приміщення, а в літку — як сонцезахисне.

Як і у випадку з тонуванням конструкції плівкою, вартість склопакету, в якому використовується скло ClimaGuard Solar Colours, залежить від його габаритів. Тому варто орієнтуватись на відносні показники:
• Тонування склопакету плівкою призводить до його здороження приблизно на 35-40%.
• Склопакет зі склом ClimaGuard Solar Colours також буде дорожчим за склопакет зі звичайним склом — але лише на 22-25% в залежності від розміру.

Таким чином, обираючи тоноване в масі скло від Guardian, ви отримуєте близько 15-20% економії, і при цьому забезпечуєте ефективний захист приміщення від прямих сонячних променів та надлишкового тепла.
Ще одна важлива відмінність склопакетів з ClimaGuard Solar Colours від склопакетів, тонованих плівкою — значно більша надійність та тривалість експлуатації. Технологія виробництва тонованого в масі скла дозволяє запобігти будь-яким проявам браку, тож про такі проблемі як подряпини чи відшарування плівки через перепади температури можна забути.

Guardian ClimaGuard Solar Colours : особливості склопакетів


Мультифункціональне скло ClimaGuard Solar Colours випускається у чотирьох відтінках — сірому, сріблястому, блакитному та бронзовому. Всі чотири модифікації забезпечують захист від яскравих сонячних променів, запобігаючи перегріву приміщення в літню спеку.
При цьому енергозберігаючі властивості скла залишаються стабільно високими, а ще — використання такого скла дає змогу запобігти утворенню конденсату на склопакетах.
Зовнішній вигляд вікон з тонованим в масі склом є бездоганним — такі конструкції гармонічно сполучаються з класичним та сучасним оздобленням фасадів. А от зсередини скло виглядає повністю прозорим: так, воно вловлює надто яскраві сонячні промені, але не спотворює кольорову гаму пейзажу.


Таким чином, обираючи склопакети з склом ClimaGuard Solar Colours, ви значно економите (у порівнянні зі склопакетами, тонованими плівкою), при цьому на додачу до бездоганного вигляду отримуєте всі переваги мультифункціонального скла — високу енергоефективність та дійсно дієвий сонцезахист!

 
Зустрічайте нову акцію!

  
  

02.08.2019


Зустрічайте нову акцію!

Любите продавати багато? А дуже багато? А дуже дуже ба... ну, ви зрозуміли.
А подарунки отримувати любите? Насправді, зайве питання — всі люблять.
Тоді зустрічай нашу нову акцію, яку ми підготували для найрезультативніших дилерів. Всі партнери компанії, які з 5 по 30 серпня покажуть гарні результати в продажах металопластикових конструкцій нашого виробництва, отримають подарунки — причому самі зможуть їх вибрати!


 1. Найменування Акції: Отримай від літа своє
2. Організатор і Учасники Акції.
2.1. Організатор Акції: ТОВ «Вікна Віконда» (далі - Організатор).
2.2. Учасники Акції: усі партнери компанії «Віконда», незалежно від формату співпраці (дилери та франчайзі)

3. Терміни проведення Акції: 05.08 – 30.08.2019

4. Умови участі в Акції.
4.1. Замовляючи конструкції ТМ «Віконда в акційний період, Учасник бере участь у врученні призів.
4.2 Мінімальний поріг для участі в Акції – 50 000 грн.
5. Права і обов'язки Учасника та Організатора Акції.
5.1. Учасник має право:
• брати участь в Акції в порядку, визначеному цими правилами;
5.2. Учасник зобов'язаний:
• дотримуватись правил;
5.3. Організатор має право:
• вносити зміни в Правила, повідомляючи про це Учасникам на сайті компанії dileram.com;
5.4. Організатор зобов'язаний:
• визначити переможців Акції;
• вручити призи.
6. Алгоритм проведення Акції.
6.1. Після підведення підсумків акції, кожен партнер потрапить в свою призову категорію. Категорія залежить від об’єму продажів конструкцій без додаткової комплектації за період дії акції:
• 4 категорія - від 50 000 до 99 999 гривень.
• 3 категорія - від 100 000 до 199 999 гривень.
• 2 категорія - від 200 000 до 499 999 гривень.
• 1 категорія - 500 тисяч гривень та більше.
У кожній категорії доступні 5 подарунків на вибір:
• 1 категорія: перфоратор Professioal, кавоварка, мікрохвильова піч, екшн-камера GoPro та гіроборд.
• 2 категорія: велосипед, набір для зняття скла, квадрокоптер, портативна акустична система JBL та офісний принтер.
• 3 категорія: перфоратор, валіза з інструментом, GPS-навігатор, бездротові навушники Air Pods та настільна лампа.
• 4 категорія: болгарка, фітнес-трекер, бездротові навушники, портативна батарея та дорожній органайзер.
6.2. Переможець обирає подарунок на свій смак зі своєї категорії.
6.3. Під подарунком мається на увазі можливість придбання за 1 грн.
6.4. Грошовий еквівалент подарунків не виплачується.
6.5. Доплата за подарунок з вищої категорії не передбачено.
7. Порядок і спосіб інформування учасників.
7.1. Інформувати переможців будуть за допомогою поштової розсилки.
7.2. Офіційні зміни в Правилах та результати Акції розміщуються на сайті www.dileram.com.
7.3. З усіх питань, пов'язаних з Акцією, звертайтесь за телефоном гарячої лінії «Віконда»: 0 800 50 13 26 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
8. Інші умови.
8.1. Результати акції є остаточними і не підлягають перегляду.
8.2. Отримані призи не обмінюються. Грошовий еквівалент призів не виплачується.
8.3. Організатор залишає за собою право на перевірку виконання Учасниками всіх умов участі в Акції.
8.4. Своєю участю Учасники дають згоду на використання персональних даних.
8.5. Організатор залишає за собою право на зміну призів в ході Акції.
8.6. Всі спірні питання, що стосуються цього конкурсу, регулюються на основі чинного законодавства України.
8.7. Всі питання, не врегульовані цим правилам, регулюються на основі чинного законодавства України.

Продавайте конструкції «Віконда» із задоволенням і вигодою — і в кінці місяця самі виберете собі додаткові плюшки за докладені зусилля!

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 8 из 439
 

Новости

 
             
 

2007-2011 © ООО «Виконда»

         

Внимание! Полное или частичное использование материалов сайта разрешается только с активной ссылкой на www.dileram.com