Почему выгодно быть диллером компании Виконда

Консультанты

Бурлаченко Марина (программа Виконда-Аудит)
            (067) 522-51-91


 

Вход для партнера


Забыли пароль?

Подписаться на новости
компании Виконда:

 

Пакет документов 

 
Найочікуваніші відгуки від мандрівників до Амстердаму

14.04.2017

Осі і закінчилася довга та цікава акція «Контрасти  Амстердаму», акція резонансна, гучна і захоплива на усіх етапах.
Ми щиро дякуємо усім, хто приймав  активну участь у цьому заході.

І нарешті раді віддати останню  шану результатам акції. А  саме, оприлюднити відгуки переможців, які успішно повернулися із мандрівки до Амстердаму.
Усім переможцям сподобалася мандрівка і багато добрих слів було сказано на рахунок яскравих емоцій та вражень з приводу побаченого, почутого та «скуштованого» і в адресу організаторів.
Так, за словами Руслана Тимчука, переможця з Волинської області: «Обіцяні контрасти дійсно були, вражень багато і є що розказувати. Справили враження музеї Ван Гога та Рембрандта, які справді контрастно виглядають поряд із існуючими, нібито звичайними, місцями. Впродовж подорожі ми і літали, і пливли каналами, і їздили потягом — і усюди нас зустрічали радісно, спокійно, ввічливо. Люди рівноважні та спокійні. Дивує аура самого міста, його розташування, легалізовані звичаї, а також світова кухня і дуже смачне пиво. Окрема подяка Карісу Євгену, який показав максимум можливого. Завдяки йому ми побачили дуже багато місць і побували майже скрізь».

Ще один відгук надав Ігор Кшижинський, Хмельницька область, його вразила доброзичливість та спокійний норов європейців, які нікуди не поспішають, нікого не ображають.  «Усі двері»  відкриті для людей з обмеженими фізичними можливостями – і в парки, і в музеї, і в транспорт – це справляє неймовірно гарне враження. Дуже здивував парк з тюльпанами та млини, які дійсно представляють цінність міста, які цінують мешканці. Амстердам – це як казка Ганса Андерсона, але реальна». Пан Ігор також висловив подяку організаторам за поїздку та класні емоції.

Друзі, на цьому акції не закінчуються і команда «Віконда» працює над тим, як зробити акції ще крутішими та цікавішими!
Продовжуйте працювати з «Віконда» натхненно та щиро, і перемога буде неодмінно Вашою!
Переконаймося разом?

Фото з поїздки до Амстердаму можна переглянути тут .

 

 
 

Новости

 
             
 

2007-2011 © ООО «Виконда»

         
Яндекс.Метрика

Внимание! Полное или частичное использование материалов сайта разрешается только с активной ссылкой на www.dileram.com