Почему выгодно быть диллером компании Виконда

Вход для партнера


Забыли пароль?

Подписаться на новости
компании Виконда:

 

Пакет документов 

 
ClimaGuard Solar

  
  

14.08.2019


Друже, маємо для тебе дві новини — як водиться, одну – так собі, а іншу – гарну. Почнемо, напевно, з першої:

Нажаль, ціни на плівку, що використовується для тонування склопакетів, зросли. То ж вартість конструкцій, у яких використовуються склопакети, тоновані полімерною плівкою з декоративними та сонцезахисними властивостями, підвищиться. Наскільки дорожчою буде конструкція — залежить від її габаритів та комплектації, але про підвищення ціни ми маємо попередити.

Тепер — до гарних новин:

Ми можемо запропонувати рішення, яке зробить здорожчання плівки неактуальним. Таким рішенням є тоноване в масі мультифункціональне скло ClimaGuard Solar Colours від компанії Guardian.

 

Тоноване в масі скло ClimaGuard Solar: фінансова вигода


Один з найвідоміших продуктів компанії Guardian — мультифункціональні скло ClimaGuard Solar. За рахунок тонкого багатошарового напилення іонів срібла таке скло в холодну пору року працює як енергозберігаюче, не випускаючи тепло з приміщення, а в літку — як сонцезахисне.

Як і у випадку з тонуванням конструкції плівкою, вартість склопакету, в якому використовується скло ClimaGuard Solar Colours, залежить від його габаритів. Тому варто орієнтуватись на відносні показники:
• Тонування склопакету плівкою призводить до його здороження приблизно на 35-40%.
• Склопакет зі склом ClimaGuard Solar Colours також буде дорожчим за склопакет зі звичайним склом — але лише на 22-25% в залежності від розміру.

Таким чином, обираючи тоноване в масі скло від Guardian, ви отримуєте близько 15-20% економії, і при цьому забезпечуєте ефективний захист приміщення від прямих сонячних променів та надлишкового тепла.
Ще одна важлива відмінність склопакетів з ClimaGuard Solar Colours від склопакетів, тонованих плівкою — значно більша надійність та тривалість експлуатації. Технологія виробництва тонованого в масі скла дозволяє запобігти будь-яким проявам браку, тож про такі проблемі як подряпини чи відшарування плівки через перепади температури можна забути.

Guardian ClimaGuard Solar Colours : особливості склопакетів


Мультифункціональне скло ClimaGuard Solar Colours випускається у чотирьох відтінках — сірому, сріблястому, блакитному та бронзовому. Всі чотири модифікації забезпечують захист від яскравих сонячних променів, запобігаючи перегріву приміщення в літню спеку.
При цьому енергозберігаючі властивості скла залишаються стабільно високими, а ще — використання такого скла дає змогу запобігти утворенню конденсату на склопакетах.
Зовнішній вигляд вікон з тонованим в масі склом є бездоганним — такі конструкції гармонічно сполучаються з класичним та сучасним оздобленням фасадів. А от зсередини скло виглядає повністю прозорим: так, воно вловлює надто яскраві сонячні промені, але не спотворює кольорову гаму пейзажу.


Таким чином, обираючи склопакети з склом ClimaGuard Solar Colours, ви значно економите (у порівнянні зі склопакетами, тонованими плівкою), при цьому на додачу до бездоганного вигляду отримуєте всі переваги мультифункціонального скла — високу енергоефективність та дійсно дієвий сонцезахист!

 
 

Новости

 
             
 

2007-2011 © ООО «Виконда»

         

Внимание! Полное или частичное использование материалов сайта разрешается только с активной ссылкой на www.dileram.com